HST1.1-48-5-2Y
DigiKeys varenummer
298-13386-ND
Producenter
Producentens varenummer
HST1.1-48-5-2Y
Beskrivelse
HEATSHRINK 1.1" X 4' RED
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Halvstiv 1,100" (27,94mm) 3 til 1 Rød 4,00' (1,22m)
Kategori
Indvendig diameter - Krympet
0,375" (9,53mm)
Mfr
Krympet vægtykkelse
0,120" (3,05mm)
Serie
Materiale
Emballage
Bulk
Funktioner
Belagt med klæbemiddel, Flammehæmmende
Varestatus
Aktiv
Farve
Type
Driftstemperatur
-65°C – 110°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
120°C
Længde
4,00' (1,22m)
Holdbarhed
120 måneder
Indvendig diameter - Leveret
1,100" (27,94mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 4
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HEATSHRINK 1.1" X 4' BLACK