HCME06A12-M130
DigiKeys varenummer
HCME06A12-M130-ND
Producenter
Producentens varenummer
HCME06A12-M130
Beskrivelse
CBL CLIP WIRE SADDLE EDGE MNT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabel Klips, Ledningsstopper Sort Kantbeslag, Montering med klemme 0,236" – 0,472" (6,00mm – 12,00mm)
Kategori
Farve
Sort
Producenter
Panduit Corp
Længde
0,709" (18,00mm)
Emballage
Bulk
Bredde
0,551" (14,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde
0,720" (18,30mm)
Type
Klips, Ledningsstopper
Panelhulsstørrelse
0,157" x 0,433" (4,00mm x 11,00mm), rektangulær
Typeegenskaber
Med net
Funktioner
Varmestabiliseret
Åbningsstørrelse
0,236" – 0,472" (6,00mm – 12,00mm)
Paneltykkelse
0,024" – 0,047" (0,60mm – 1,20mm)