H000X134HPM
DigiKeys varenummer
298-H000X134HPM-ND
Producenter
Producentens varenummer
H000X134HPM
Beskrivelse
CONT HS LABELS WH, 2:1 MILITARY-
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Varmekrympbar, Kontinuerlig Mærkater 1,34" B x 8,2' L (34,0mm x 2,5m); Kabel UD 0,43" – 0,79" (11,0mm – 20,0mm)
Kategori
Mærkatstørrelse
1,34" B x 8,2' L (34,0mm x 2,5m); Kabel UD 0,43" – 0,79" (11,0mm – 20,0mm)
Producenter
Panduit Corp
Farve
Hvid
Serie
Materiale
Polyolefin (PO)
Emballage
Bulk
Holdbarhed
24 måneder
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C