FZ2RPU1U1NNF020 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panduit Corp
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panduit Corp
På lager: 0
Datablad
Billede for FZ2RPU1U1NNF020 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FZ2RPU1U1NNF020
DigiKeys varenummer
298-FZ2RPU1U1NNF020-ND
Producenter
Producentens varenummer
FZ2RPU1U1NNF020
Beskrivelse
OM4 2F 2MM PC OFNP LC UNIBOOT /L
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Fiberoptikkabler LC Duplex til LC Duplex 50/125 20,0' (6,1m)
Kategori
Længde - Samlet
20,0' (6,1m)
Producenter
Type
Multimode, Duplex, OM4
Serie
Bøjningsradius
40mm
Emballage
Bulk
Farve - Kabel
Aqua
Varestatus
Aktiv
Farve - Stik
Aqua
1. stikforbindelse
LC Duplex
Indsættelsestab
0,10dB
2. stikforbindelse
LC Duplex
Returtab
26dB
Kabeldiameter
0,08" (2,0mm)
Driftstemperatur
-10°C – 60°C