FTD81-12-C
DigiKeys varenummer
298-10764-ND
Producenter
Producentens varenummer
FTD81-12-C
Beskrivelse
CONN FERRULE DIN TWO X 12AWG GRY
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Grå Wire Ferrule-stik DIN To x 12AWG (4,00mm²) To ledere
Kategori
Type
DIN
Producenter
Panduit Corp
Størrelse
To x 12AWG (4,00mm²)
Serie
Længde - Samlet
23,00mm
Emballage
Bulk
Længde - Ben
12,00mm