FL50X50LG
DigiKeys varenummer
298-FL50X50LG-ND
Producenter
Producentens varenummer
FL50X50LG
Beskrivelse
SLOTTED DUCT, POLYPROPYLENE,50X5
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelkanal Grå, Lys Fleksibel Selvklæbende, Skrue 1,64' (500,00mm)
Kategori
Længde
1,64' (500,00mm)
Producenter
Panduit Corp
Bredde
1,970" (50,00mm)
Serie
Monteringstype
Selvklæbende, Skrue
Emballage
Boks
Materiale
Polypropylen (PP)
Varestatus
Aktiv
Farve
Grå, Lys
Kabelkanaltype
Fleksibel
Holdbarhed
48 måneder
Højde
1,970" (50,04mm)