F91EL3NB1SNM016 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panduit Corp
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panduit Corp
På lager: 0
Datablad
Billede for F91EL3NB1SNM016 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F91EL3NB1SNM016
DigiKeys varenummer
298-F91EL3NB1SNM016-ND
Producenter
Producentens varenummer
F91EL3NB1SNM016
Beskrivelse
OS2 1F 1.6MM PC LSZH SC SIMPLEX
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Fiberoptikkabler LC/APC til SC 9/125 52,5' (16,0m)
Kategori
Længde - Samlet
52,5' (16,0m)
Producenter
Type
Single-mode, OS2
Serie
Bøjningsradius
16mm
Emballage
Bulk
Farve - Kabel
Gul
Varestatus
Aktiv
Indsættelsestab
0,30dB, 0,50dB
1. stikforbindelse
LC/APC
Kappe (isolerings )materiale
Lav røgudvikling og halogenfri (LSZH)
2. stikforbindelse
SC
Returtab
65dB
Kabeldiameter
0,06" (1,6mm)
Driftstemperatur
-10°C – 60°C