F913LANANSNM012 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panduit Corp
På lager: 0
Datablad
Billede for F913LANANSNM012 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F913LANANSNM012
DigiKeys varenummer
298-F913LANANSNM012-ND
Producenter
Producentens varenummer
F913LANANSNM012
Beskrivelse
OS2 1F 3MM PC LSZH SC/APC TO SC/
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Fiberoptikkabler SC/APC Duplex til SC/APC Duplex 9/125 39,4' (12,0m)
Kategori
Længde - Samlet
39,4' (12,0m)
Producenter
Panduit Corp
Type
Single-mode, Duplex, OS2
Serie
Bøjningsradius
29mm
Emballage
Bulk
Farve - Kabel
Gul
Varestatus
Aktiv
Farve - Stik
Grøn
1. stikforbindelse
SC/APC Duplex
Indsættelsestab
0,50dB
2. stikforbindelse
SC/APC Duplex
Kappe (isolerings )materiale
Lav røgudvikling og halogenfri (LSZH)
Kabeldiameter
0,12" (3,0mm)
Returtab
65dB
Fibertype
9/125
Driftstemperatur
-20°C – 70°C