DNF18-205FIB-M
DigiKeys varenummer
298-11514-ND
Producenter
Producentens varenummer
DNF18-205FIB-M
Beskrivelse
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0,187" (4,75mm), 0,205" (5,21mm) Lynkobling Hun 18-22 AWG Krympe Stikforbindelse Fuldt isoleret
Kategori
Terminering
Krympe
Producenter
Panduit Corp
Trådtykkelse
18-22 AWG
Serie
Isolering
Fuldt isoleret
Emballage
Bulk
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Savtakket terminering
Terminaltype
Standard
Farve
Rød
Køn
Hun
Kontaktmateriale
Messing
Stiftbredde
0,187" (4,75mm), 0,205" (5,21mm)
Kontaktfinish
Tin
Stifttykkelse
0,032" (0,81mm)
Isoleringsdiameter
0,136" (3,45mm)
Længde - Samlet
0,780" (19,81mm)