CCS31-S8-M0
DigiKeys varenummer
298-19654-ND
Producenter
Producentens varenummer
CCS31-S8-M0
Beskrivelse
CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabel Klips, P-Type Sort Fastgørelsesanordning 0,310" (7,87mm)
Kategori
Bredde
0,370" (9,40mm)
Producenter
Panduit Corp
Panelhulsstørrelse
0,167" (4,24mm)
Emballage
Bulk
Materialetykkelse
0,050" (1,27mm)
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-2
Type
Klips, P-Type
Funktioner
Vejrbestandig
Åbningsstørrelse
0,310" (7,87mm)
Skruestørrelse
#8 (M4)
Monteringstype
Fastgørelsesanordning
Midten af bundt til monteringsmidte
0,490" (12,45mm)