CCPL1H2327-X
DigiKeys varenummer
298-CCPL1H2327-X-ND
Producenter
Producentens varenummer
CCPL1H2327-X
Beskrivelse
CBL CLAMP CLEAT BLACK
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabel Klemme, Kile Sort
Kategori
Materiale
Polymer
Producenter
Panduit Corp
Farve
Sort
Serie
Længde
2,320" (58,93mm)
Emballage
Bulk
Bredde
1,710" (43,43mm)
Varestatus
Aktiv
Højde
1,610" (40,89mm)