CBR1.5I-M0
DigiKeys varenummer
298-9905-ND
Producenter
Producentens varenummer
CBR1.5I-M0
Beskrivelse
CBL TIE PARALLEL BLK 40LB 5.91"
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelbinder, Parallel Sort 1,50" (38,10mm) 0,141" (3,58mm) 40lbs (18,14kg)
Kategori
Længde - Faktisk
0,492' (150,00mm, 5,91")
Producenter
Panduit Corp
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Strækstyrke
40lbs (18,14kg)
Emballage
Bulk
Funktioner
Vejrbestandig
Varestatus
Aktiv
Materiale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Tråd-/kabelbindertype
Kabelbinder, Parallel
Farve
Sort
Længde - Cirka
6"
Holdbarhed
48 måneder
Bundtdiameter
1,50" (38,10mm)
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Bredde
0,141" (3,58mm)