C150X075YJT
DigiKeys varenummer
298-18168-ND
Producenter
Producentens varenummer
C150X075YJT
Beskrivelse
LABEL THERMAL TRANSFER ADH
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Die Cut Polyester (PET) Hvid
Kategori
Farve - Baggrund
Hvid
Producenter
Panduit Corp
Længde
1,500" (38,10mm)
Emballage
Bulk
Bredde
0,750" (19,05mm)