C100X025YJJ
DigiKeys varenummer
298-10093-ND
Producenter
Producentens varenummer
C100X025YJJ
Beskrivelse
LABEL LASER 1"X0.25" WHT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Die Cut Polyester (PET) 1,00" x 0,25" (25,4mm x 6,4mm) Hvid
Kategori
Længde
1,000" (25,40mm)
Producenter
Panduit Corp
Bredde
0,250" (6,35mm)
Emballage
210 pr. ark
Materiale - Krop
Polyester (PET)
Varestatus
Aktiv
Til brug med/relaterede produkter
Brugerdefineret
Mærkattype
Die Cut
Materiale
Polyester
Applikationer
Komponent
Mærkatstørrelse
1,00" x 0,25" (25,4mm x 6,4mm)