C100X025KBT
DigiKeys varenummer
298-20831-ND
Producenter
Producentens varenummer
C100X025KBT
Beskrivelse
LABEL COMPONENT ADH
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Die Cut Polyamid (PA) Hvid
Kategori
Længde
1,000" (25,40mm)
Producenter
Panduit Corp
Bredde
0,250" (6,35mm) 1/4"