ABM100-A-D20
DigiKeys varenummer
298-14189-ND
Producenter
Producentens varenummer
ABM100-A-D20
Beskrivelse
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE BLK
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Firdobbelt åbning - Parret strip Kabelbindere – Holdere og ankre Sort Selvklæbende, Skrue, #6 (M3)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABM100-A-D20 Modeller
Størrelse/dimension
1,00" L x 1,00" B x 0,20" H (25,4mm x 25,4mm x 5,1mm)