TX2SA-L2-12V-Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Telekommunikation Relæ DPDT (2 Form C) Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TX2SA-L2-12V-Y
DigiKeys varenummer
255-TX2SA-L2-12V-Y-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX2SA-L2-12V-Y
Beskrivelse
RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Detaljeret beskrivelse
Aktiveringsniveau-spænding
9VDC
Frigøringsniveau-spænding
1,2VDC
Spolespænding
12VDC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktnormering (Strøm)
2 A
Switch-spænding
220VDC - maks.
Relætype
Telekommunikation
Belastning - Maks omskiftning
60W
Spolemodstand
1.44 kOhms
Spolestrøms
8.3 mA