EZP-E50806MTA
DigiKeys varenummer
P15873-ND
Producenter
Producentens varenummer
EZP-E50806MTA
Beskrivelse
CAP FILM 80UF 10% 500VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 µF Filmkondensatorer 500V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
EZP-E50806MTA Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
2,264" L x 1,181" B (57,50mm x 30,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
2,028" (51,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
2,067" (52,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
500V
Applikationer
DC-link, DC-filtrering
Dielektrisk materiale
Funktioner
Lav ESR
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5.7 mOhms