EYG-T7070A15A
DigiKeys varenummer
P121372-ND
Producenter
Producentens varenummer
EYG-T7070A15A
Beskrivelse
THERM PAD 70X70MM W/ADH BLACK
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Sort 70,00mm x 70,00mm Kvadratisk Selvklæbende - begge sider
Kategori
Tykkelse
0,0591" (1,500mm)
Producenter
Panasonic Industry
Materiale
Grafitharpiks
Serie
Klæbemiddel
Selvklæbende - begge sider
Emballage
Bulk
Farve
Sort
Varestatus
Forældet
Termisk modstand
1,56°C/W
Brug
Varmeoverførsel gennem plan
Termisk ledningsevne
13W/m-K
Type
Grafitplade, Ark
Holdbarhed
12 måneder
Form
Kvadratisk
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Omrids
70,00mm x 70,00mm