EXC-28CH900U
DigiKeys varenummer
10-EXC-28CH900UTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-EXC-28CH900UCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-EXC-28CH900UDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
EXC-28CH900U
Beskrivelse
CMC 130MA 4LN 90 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Fælles linje mode-spole Overflademontering 90 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 2,5Ohm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
2,5Ohm
Producenter
Panasonic Industry
Spændingsklassifikation - DC
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,024" (0,60mm)
Antal linjer
4
Pakke/hus
0804 (2010 metrisk), matrix, 8 PC Pad
Impedans @ frekvens
90 Ohms @ 100 MHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
130mA