EXC-28CG240U
DigiKeys varenummer
P14217TR-ND - Tape & Reel (TR)
P14217CT-ND - Afskåret tape (CT)
P14217DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
EXC-28CG240U
Beskrivelse
CMC 160MA 4LN 24 OHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Fælles linje mode-spole Overflademontering 24 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,5Ohm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
1,5Ohm
Producenter
Panasonic Industry
Spændingsklassifikation - DC
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Last Time Buy
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,024" (0,60mm)
Antal linjer
4
Pakke/hus
0804 (2010 metrisk), 8 leder
Impedans @ frekvens
24 Ohms @ 100 MHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
160mA