EXB-U24624JX
DigiKeys varenummer
10-EXB-U24624JXTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
EXB-U24624JX
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 620K OHM 0404
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
620k Ohm ±5% 63mW Effekt pr. Element Isoleret 2 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 0404 (1010 metrisk), konveks
Kategori
Effekt pr. element
63mW
Producenter
Panasonic Industry
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q200
Kredsløbstype
Isoleret
Monteringstype
Overflademontering
Modstand (Ohm)
620k
Pakke/hus
0404 (1010 metrisk), konveks
Tolerance
±5%
Leverandørs enhedspakning
0404
Antal modstande
2
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,039" B (1,00mm x 1,00mm)
Antal ben
4
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)