EXB-U14111JX
DigiKeys varenummer
10-EXB-U14111JXTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
EXB-U14111JX
Beskrivelse
RES ARRAY 2 RES 110 OHM 0302
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
110 Ohm ±5% 31mW Effekt pr. Element Isoleret 2 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 0302 (0805 metrisk), konveks, terminaler langside
Kategori
Antal ben
4
Producenter
Panasonic Industry
Effekt pr. element
31mW
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
0302 (0805 metrisk), konveks, terminaler langside
Modstand (Ohm)
110
Leverandørs enhedspakning
0302
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,031" L x 0,024" B (0,80mm x 0,60mm)
Antal modstande
2
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)