EXB-N8V473JX
DigiKeys varenummer
Y10473TR-ND - Tape & Reel (TR)
Y10473CT-ND - Afskåret tape (CT)
Y10473DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
EXB-N8V473JX
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 0804
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47k Ohm ±5% 31mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 0804, konkav, terminaler langside
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
EXB-N8V473JX Modeller
Kategori
Antal ben
8
Producenter
Panasonic Industry
Effekt pr. element
31mW
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
0804, konkav, terminaler langside
Modstand (Ohm)
47k
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)