ETQ-P3M6R8KVN er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 1.054
Datablad
6.8 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 4.5 A 50,16mOhm maks. 2-SMD, J-ledning
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.