ETQ-P3M100KVN er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 967
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 1.307
Datablad
10 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 3.6 A 78,1mOhm maks. 2-SMD, J-ledning
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.