ERZ-VA9V271
DigiKeys varenummer
10-ERZ-VA9V271CT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERZ-VA9V271TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-VA9V271
Beskrivelse
VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
303 V
Producenter
Panasonic Industry
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
49J
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
350 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
175 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
225 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
247 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
270 V