ERZ-VA9V271 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ERZ-VA9V271 |
Beskrivelse | VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 270 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Varistor-spænding (maks.) 303 V |
Producenter Panasonic Industry | Strøm - Overstrøm 3.5 kA |
Serie | Energi 49J |
Emballage Afskåret tape (CT) Tape & Box (TB) | Antal kredsløb 1 |
Varestatus Aktiv | Kapacitans @ frekvens 350 pF @ 1 kHz |
Maksimum AC-spænding 175 V | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Maksimum DC-spænding 225 V | Monteringstype Hulmontering |
Varistor-spænding (min.) 247 V | Pakke/hus Skive 10mm |
Varistor-spænding (Typ) 270 V | Grundlæggende varenummer |