ERZ-VA9D151 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
150 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-VA9D151
DigiKeys varenummer
10-ERZ-VA9D151TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-VA9D151
Beskrivelse
VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
165 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
25J
Kapacitans @ frekvens
1100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
95 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
125 V
Varistor-spænding (min.)
135 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
150 V