ERZ-VA9D121 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 4.103
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
120 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-VA9D121
DigiKeys varenummer
10-ERZ-VA9D121TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-VA9D121
Beskrivelse
VARISTOR 120V 3.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
132 V
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
20J
Kapacitans @ frekvens
1400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
75 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
100 V
Varistor-spænding (min.)
108 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
120 V