ERZ-VA7V471 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
470 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-VA7V471
DigiKeys varenummer
10-ERZ-VA7V471TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-VA7V471
Beskrivelse
VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
517 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Serie
Energi
42J
Kapacitans @ frekvens
100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V