ERZ-VA7V470 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 874
På lager: 0
47 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-VA7V470
DigiKeys varenummer
10-ERZ-VA7V470TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-VA7V470
Beskrivelse
VARISTOR 47V 500A DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
52 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
2,8J
Kapacitans @ frekvens
1550 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
30 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
38 V
Varistor-spænding (min.)
42 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
47 V