ERZ-VA7D560 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
56 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-VA7D560
DigiKeys varenummer
10-ERZ-VA7D560TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-VA7D560
Beskrivelse
VARISTOR 56V 500A DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
62 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
3,4J
Kapacitans @ frekvens
1500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
35 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
45 V
Varistor-spænding (min.)
50 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
56 V