ERZ-VA7D431
DigiKeys varenummer
10-ERZ-VA7D431CT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERZ-VA7D431TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-VA7D431
Beskrivelse
VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
430 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Serie
Energi
40J
Emballage
Afskåret tape (CT)
Kapacitans @ frekvens
120 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V