ERZ-VA7D431 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ERZ-VA7D431 |
Beskrivelse | VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 430 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Varistor-spænding (maks.) 473 V |
Producenter Panasonic Industry | Strøm - Overstrøm 1.75 kA |
Serie | Energi 40J |
Emballage Afskåret tape (CT) Tape & Box (TB) | Antal kredsløb 1 |
Varestatus Aktiv | Kapacitans @ frekvens 120 pF @ 1 kHz |
Maksimum AC-spænding 275 V | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Maksimum DC-spænding 350 V | Monteringstype Hulmontering |
Varistor-spænding (min.) 387 V | Pakke/hus Skive 7mm |
Varistor-spænding (Typ) 430 V | Grundlæggende varenummer |