ERZ-VA7D391 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
YAGEO
YAGEO
390 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-VA7D391
DigiKeys varenummer
10-ERZ-VA7D391TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-VA7D391
Beskrivelse
VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
429 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Serie
Energi
35J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
130 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
250 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
320 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
351 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
390 V