ERZ-VA5V361 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
360 V 800 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-VA5V361
DigiKeys varenummer
10-ERZ-VA5V361TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-VA5V361
Beskrivelse
VARISTOR 360V 800A DISC 5MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
396 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
800 A
Serie
Energi
16J
Kapacitans @ frekvens
80 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
230 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
300 V
Varistor-spænding (min.)
324 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
360 V