ERZ-V20D431
DigiKeys varenummer
P7277-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-V20D431
Beskrivelse
VARISTOR 430V 10KA DISC 21.5MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
430 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 21,5mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERZ-V20D431 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Producenter
Panasonic Industry
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
303J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 21,5mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V