ERZ-V14D911
DigiKeys varenummer
P7225-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-V14D911
Beskrivelse
VARISTOR 910V 5KA DISC 16MM
Detaljeret beskrivelse
910 V 5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 16mm
EDA/CAD-modeller
ERZ-V14D911 Modeller
Varistor-spænding (maks.)
1.001 kV
Strøm - Overstrøm
5 kA
Serie
Energi
255J
Kapacitans @ frekvens
250 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
550 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
745 V
Varistor-spænding (min.)
819 V
Pakke/hus
Skive 16mm
Varistor-spænding (Typ)
910 V