ERZ-V14D180
DigiKeys varenummer
P7306-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-V14D180
Beskrivelse
VARISTOR 18V 2KA DISC 15.5MM
Detaljeret beskrivelse
18 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 15,5mm
EDA/CAD-modeller
ERZ-V14D180 Modeller
Varistor-spænding (maks.)
20 V
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
5,2J
Kapacitans @ frekvens
25000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
11 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
14 V
Varistor-spænding (min.)
16 V
Pakke/hus
Skive 15,5mm
Varistor-spænding (Typ)
18 V