ERZ-V09D431
DigiKeys varenummer
10-ERZ-V09D431-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-V09D431
Beskrivelse
VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
430 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERZ-V09D431 Modeller
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
80J
Kapacitans @ frekvens
270 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V