ERZ-V09D220 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
22 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-V09D220
DigiKeys varenummer
10-ERZ-V09D220-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-V09D220
Beskrivelse
VARISTOR 22V 1KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
24 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
3,2J
Kapacitans @ frekvens
11000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
14 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
18 V
Varistor-spænding (min.)
20 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
22 V