ERZ-E14A391 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 11.457
Datablad
Similar
TDK
På lager: 3.618
Datablad
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
390 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 16,5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-E14A391
DigiKeys varenummer
P15590-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-E14A391
Beskrivelse
VARISTOR 390V 10KA DISC 16.5MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
429 V
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
275J
Kapacitans @ frekvens
800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
250 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
320 V
Varistor-spænding (min.)
351 V
Pakke/hus
Skive 16,5mm
Varistor-spænding (Typ)
390 V