ERZ-E11A431
DigiKeys varenummer
P16688-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-E11A431
Beskrivelse
VARISTOR 430V 6KA DISC 13MM
Detaljeret beskrivelse
430 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 13mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERZ-E11A431 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
155J
Kapacitans @ frekvens
400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 13mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V