ERZ-E10A471
DigiKeys varenummer
P16781-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-E10A471
Beskrivelse
VARISTOR 470V 4.5KA DISC 11.5MM
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 V 4.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 11,5mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
517 V
Producenter
Panasonic Industry
Strøm - Overstrøm
4.5 kA
Serie
Energi
106J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
320 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 11,5mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V