ERJ-XGNJ162Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
1.6 kOhms ±5% 0,03W, 1/32W Chipmodstand 01005 (0402 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-XGNJ162Y
DigiKeys varenummer
ERJ-XGNJ162Y-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-XGNJ162Y
Beskrivelse
RES 1.6K OHM 5% 1/32W 01005
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-XGNJ162Y Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,006" (0,15mm)