ERJ-XGEJ433Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Kamaya Inc.
På lager: 0
Datablad
Kamaya Inc.
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
43 kOhms ±5% 0,03W, 1/32W Chipmodstand 01005 (0402 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-XGEJ433Y
DigiKeys varenummer
10-ERJ-XGEJ433YTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-XGEJ433Y
Beskrivelse
RES 43K OHM 5% 1/32W 01005
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,006" (0,15mm)