ERJ-UP8F1000V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-UP8F1000VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-UP8F1000VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-UP8F1000VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-UP8F1000V
Beskrivelse
RES 100 OHM 1% 2/3W 1206
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±1% 0,667W, 2/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-UP8F1000V Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)