ERJ-UP6F8203V | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ERJ-UP6F8203V |
Beskrivelse | RES 820K OHM 1% 1/2W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 820 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ERJ-UP6F8203V Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |