ERJ-UP3F6491V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-UP3F6491VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-UP3F6491VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-UP3F6491VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-UP3F6491V
Beskrivelse
RES 6.49K OHM 1% 1/4W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.49 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-UP3F6491V Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)